Titulní obrázek

Nissan Micra

Automobilka Nissan oživila svůj maličký model - Micra. Je to již čvrtá generace tohoto vozu. Výrobce vylepšil jak exteriér, tak i interiér.

Čtvrtá generace malého přibližovadla se po tříletém působení na trhu dočká oživení. Pojďme se podívat na přední část, kde jsou změny asi nejvíce patrné. Je tu úplně nový nárazník, kulaté mlhovky se přestěhovaly do rohů, hlavně ale zmizel chromovaný knír v chladiči, který nahradily dvě šikmé příčky spojené vodorovnou linkou po vzoru posledních Nissanů.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Změnilo se i provedení zadního nárazníku, spíš než ten zpozorujete nové zadní světlomety částečně složené z LED diod. Zato střešní spoiler se podle nás nezměnil, a pokud, tak jen opravdu minimálně. Očekávat můžeme i novou paletu barev.

Přestože to při přímém srovnání není tak patrné, pozadu nezůstal ani interiér. Najdete tu přepracovaný panel klimatizace s novými tlačítky a hranatými výdechy. Nová je nabídka barev sedadel i prošívání, společně s osvěženou grafikou zábavního systému.

Opravdu se máme na co těšit.